Sıkça Sorulan Sorular

Kariyer Fırsatları

Sıkça sorulan soruları inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz.


Okulunuzda düzenlediğiniz bursluluk sınavlarını internet ortamında kolayca yapabilmenizi sağlayan bir yazılımdır. Siz sadece Sınıf Seans bilgilerini giriyorsunuz, veli ve öğrenciler dışarıdan başvurularını yapıp otomatik olarak sınıflara atanmaktadır.

Siz sınav yapacağınız gün, saat ve sınıfları belirliyorsunuz. Örneğin, Cumartesi saat 09.00 seansında 5. Sınıfların sınavı için 1A sınıfında 20 kişilik yeriniz olduğunu sisteme tanımlıyorsunuz. Aynı şekilde tüm gün ve saatleri girip toplam kontenjanı belirlemiş oluyorsunuz.Detaylı bilgi ve desteği sizlere ücretsiz sağlamaktayız.

Öğrenciler seçtikleri gün ve saat için başvuru yaptıkça kontenjan otomatik olarak azalmaktadır. Başvuru esnasında öğrenciler kontenjan doluluk durumlarını görebilmektedirler.

Öğrenciler başvurularını yaptıklarında, Sınıf Seans Sıra bilgisi kendisine SMS olarak iletilmektedir. Yazılımımız ile birlikte 1000 SMS ücretsiz verilmektedir.

Öğrenciler yaptıkları başvuruları, Sorgula bölümünden görebilir, iptal edebilirler. Başvuru iptal edildiği zaman o seansa ait kontenjan otomatik olarak düzeltilir.

Yönetici panelinden sınıf ve öğretmen listelerini Pdf, Xls olarak alabilmektesiniz. Sınıf kapılarına asılacak listelerde öğrenci T.C si bulunmaz, ancak öğretmen listelerinde, TC ve Telefon no alanları bulunmaktadır.

Sunucularımız oldukça hızlı ve binlerce burs başvurusuna cevap verebilecek kapasitedir. Sınav sistemini kullandığınız süre boyunca yazılım ekibimiz teknik desteği ile yanınızda olacaktır.

Yazılım firması olduğumuz için istediğiniz tüm ek özellikler için destek verebilmekteyiz. Talebinizi ekibimizle görüşüp projelendirmeniz doğrultusunda istekleriniz gerçekleştirilebilir.

Bursluluk Sınav sistemi Yazılımımız ilk yıl kurulum ve destek dahil 21.250 TL + Kdv 'dir. İlerleyen yıllarda yalnızca 1.000 TL + KDV ödersiniz.