Hakkımızda

Hakkımızda

15 yılı aşkın süredir Okulların Hizmetindeyiz.


Okularımıza web sitesi, özel web tabanlı yazılımlar yazarak başladığımız yolculuğumuzda bugüne kadar toplam 8.000+ okulumuz ve onbinlerce öğretmenimiz ile çalıştık. Eokulsitesi.com projemiz ile Türkiye'nin her yerindeki okullarımızı internet ile buluşturduk. MEB'in, devlet okullarının özel firmalarla çalışmasını engellediği 2013 yılından sonra ise sadece özel okullarımız ile yolumuza devam ettik. Bugün yüzlerce özel okul,lise, anaokulu müşterimiz hizmetlerimizi kullanmaktadır.
Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Okulların Tüm İhtiyaçları İçin Çözümler Üretiyoruz.


Uzun yıllardır binlerce Devlet ve Özel Okulla çalışmanın verdiği tecrübeyi yazılım çözümleri ile sizlere sunuyoruz. Diğer Çözümlerimiz arasında okulunuzda Müşteri İlişkileri anlamında kullanabileceğiniz CRM (Müşteri İlişkileri Yazılımı) markamız olan www.fibercozum.com sitemizi de ücretsiz 15 gün deneyebilrsiniz. Webkobi.com markamız ile okullarımızın web sitesi ihtiyaçlarını karşılamak için 1000 den fazla temamız ve yazılım altyapımızla hizmet veriyoruz. Fiberticaret.com E-ticaret markamız ile okul ihtiyaçlarını internet üzerinden satışını gerçekleştirebileceğiniz bir satış altyapısı kuruyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz


Kocaeli Bilişim olarak yıllardır bir çok STK'ya destek vermenin gururunu yaşıyoruz.

Altınokta Körler Derneği

Altınokta Körler Derneği

Altı Nokta Körler Derneğinin internet sitesi tamamen görme engellilerin ve az görenlerin rahat kullanabileceği eye-blind tasarımla yapılmıştır.

www.altinokta.org.tr
Türkiye Körler Federasyonu

Türkiye Körler Federasyonu

Federasyona web tasarımı ve güncelleştirmesi hizmetleri vermekteyiz.

www.korlerfederasyonu.org.tr
Türkiye Görme Engelliler Derneği

Türkiye Görme Engelliler Derneği (TURGED)

İstanbul merkezli Görme engelli derneğine yazılım, güncelleştirme destekleri vermekteyiz.

www.turged.org.tr
Gölcük Klima Servisi Kartepe Klima Servisi